Dovolujeme si Vám tímto nabídnout naše rozsáhlé zahradnické služby, které uspokojí i velmi náročného zákazníka. Naše firma působí na trhu již řadu let a má za seobu desítky spokojených zákazníků, mezi stálé partnery patří především Městský úřad Prahy 4, URBIA, TSK hl. města Prahy a mnoho jiných.

Firma  disponuje skvělou moderní technikou obsluhovanou vyškolenými odborníky. Odbornost našich zahradníků je na vysoké úrovni. Tyto odbornosti můžeme doložit patřičnými certifikáty. Naše firma je od roku 2005 držitelem certifikace ČSN EN 9001:2001.

 


     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zahradnické práce zahrnují množství nejrůznějších úkonů. Údržba zahrad a zeleně spočívá nejen v péči o trávníky, které je dobré pravidelně provzdušňovat a hnojit, ale také udržovat v přiměřené délce, čili sekat. Sekání trávníků se dříve provádělo ručně pomocí srpů či kos. Dnes jsou již pro tyto zahradnické práce k dispozici modernější a především elektrizované způsoby.

Součástí péče o zahradu je i prosekávání stromů, které není třeba provádět pravidelně, přesto by alespoň jednou za čas tato zahradnická údržba proběhnout měla. Na zahradnické práce tohoto typu je vhodné najmout specialistu, který má k dispozici profesionální nářadí a zároveň dokáže minimalizovat možnost způsobení jakýchkoliv škod.

Zahradnické práce spočívají také v úpravě živých plotů, které by se měli nejen pravidelně stříhat a tvarovat, ale také přihnojovat a ošetřovat proti chorobám a škůdcům. Podobnou péči, včetně odplevelení, je třeba věnovat také keřům. Prostředky pro úpravu živých plotů a keřů jsou běžně dostupné v každém lepším zahradnictví.

 


© 2008 Ondřej Janovský, Všechna práva vyhrazena
design & realizace AG TOP TIP 2008 | odkazy